September 2020

Božena M.
Som pacientkou p. doc. Kokavca už štvrtý rok. Je neuveriteľne ľudský, profesionálny, jeho liečba je bezproblémová. Píšem aj za svojho manžela, ktorý je ako pacient tiež veľmi spokojný. Preto veľmi doporučujem túto kliniku a prajem jej veľa šťastia.

September 2020

Daniel G.
Doporučujem túto kliniku pre profesionálny prístup, vynikajúca chirurgia, prijemne prostredie. Pan docent Kokavec je veľmi milý a priateľský. Zákrok rýchly a bezbolestný. Ďakujem!

September 2020

Tereza B.
Príjemný a profesionálny personál a krásne priestory, žiadne čakanie a všetko vždy prebehne bez komplikácií, odporúčam všetkými desiatimi.

August 2020

Katarína D.
S prístupom personálu aj samotného doc. MUDr. Kokavca som bola maximálne spokojná , zákrok prebehol bez najmenších problémov. Docent Kokavec je veľmi príjemný, charizmatický a je s ním prirodzená komunikácia. Teším sa na najbližšiu návštevu Prochirurgie.

August 2020

Simona Š.
Profesionálny prístup, odbornosť a kvalita. Odporúčam

August 2020

Annamária S.
Doc. MUDr. Kokavec bola pre mňa jednoznačne najlepšia voľba pri výbere chirurga. Po prvé: skvelý profesionál, po druhé: veľký estét a po tretie: človek s veľkým srdcom, môžem povedať iba ďakujem. Pre každú ženu je chirurgický zákrok na tvári veľký diskomfort, no vďaka Vám to zvládam omnoho ľahšie.

Júl 2020

Lýdia M.,
Vynikajúca chirurgia, som nad mieru spokojná. Docent Kokavec mi vybral dve znamienka a rovno som sa objednala na výber ďalších. Jazvy na krku mi ostali minimálne, a cely proces bol rýchly a bezbolestný. Pan doktor aj recepčná su príjemní priateľskí a správa sa k pacientom s rešpektom. Vrele odporúčam.

Júl 2020

Katarína M.
Doporučujem túto kliniku pre profesionálny prístup,prijemne prostredie a výborný výsledok zákroku.Už od objednávky,kde oceňujem ľudsky prístup a ochotu pani,ktorá zabezpečuje chod ordinácie až po samotný zákrok profesionálnym doktorom,som bola nadmieru spokojná a určite este využijem zákroky,ktoré ponuka.

Jún 2020

H.U., 62r
Priebeh zákroka, rovnako prístup personálu hodnotím na 100%. Profesionalita - celkovo hodnotím max. spokojnosť.

Jún 2020

M.T., 71r ,
Pán Docent bol veľmi milý. Srdečná vďaka. Veríme, že aj konečný výsledok bude v súlade s našimi predpokladmi. Veľmi príjemná je aj sestrička.

Jún 2020

M.K., 31r ,
Kvalitné služby, profesionálny prístup.

Máj 2020

Z.K., 64 r,
Kvalitné služby, ochota, milý personál. Za mňa - spokojná.

Máj 2020

M.M., 80r
Oceňujem kvalitné služby, operácia až na pichnutie injekcie vôbec nebola cítiť. Príjemný zážitok, S vďakou Maxián.

Marec 2020

K.J. , 21r
Všetko prebehlo bez problémov, som spokojná, oceňujem profesionalitu.

Marec 2020

K.O. , 78r,
Pracovisko na vysokej úrovni, veľmi ústretoví a príjemní pracovnící.

Marec 2020

Z.C., 41r
Veľmi promtné riešenie a príjemný prístup.

Február 2020

ŠM, 76r,
Bola som veľmi spokojná, personál veľmi príjemný.

Február 2020

P.P., 70 rokov
Celému kolektívu Prochirurgie by som sa touto cestou rád poďakoval za profesionálny prístup a úprimné ĎAKUJEM patrí osobne pánovi Docentovi Kokavcovi za bezproblémové prevedenie oboch operačných zákrokov. Od vybavovania termínu pre potrebný zákrok, následnej osobnej konzultácie, počas priebehu operačných zákrokov i pri výsledných pooperačných kontrolách som vo Vašom centre jednodňovej chirurgie pociťoval skutočný záujem o vyriešenie mojich zdravotných problémov a ľudský prístup (čo žiaľ v bežných zdravotníckych zariadeniach nie je v dnešnej dobe bežné). Do budúcnosti Vám prajem veľa ďalších spokojných pacientov a úspechov.

Január 2020

P.P., 70 rokov
Pri nedávnej návšteve štátnej chirurgickej ambulancie mi bola diagnostikovaná diagnóza C 44.4 (Iný zhubný nádor kože vlasatej časti hlavy a krku) a bola mi naplánovaná hospitalizácia s operačným zákrokom. Rád by som však ešte skonzultoval môj problém u Vás, nakoľko by som sa chcel vyhnúť niekoľkodňovému pobytu v nemocnici a počul som množstvo pozitívnych recenzií na Váš profesionálny prístup a vynikajúce lekárske výkony.

December 2019

J.R., 57 rokov
Šťastné prežitie sviatkov a veľa úspešných operácií v Novom Roku 2020 želá vďačný pacient.

Október 2019

A.Z., 37 rokov
Je isté, že docent Kokavec je skvelý odborník, zostáva skromný, i keď by mal právo sa nafukovať, tak ako to robia v iných centrách

Jún 2019

P.F., 45 rokov
Len Vám chcem povedať, že dnes mi vybrali stehy ktorými Doc.Kokavec zašil jazvu po odstránení znamienka. Vo Švédsku vravia, že Doc. Kokavec ranu zašil veľmi pekne. Len mu to prosím odkážte. Ešte raz ďakujem za znamienko.

Máj 2019

P.F., 45 rokov
Promptný a profesionálny prístup, ochotné sestry a sympatický lekár (doc.Kokavec).

Február 2019

M.H., 44 rokov
Ďakujem za super odvedenú prácu, som neskutočne spokojná, pán Doc. MUDr. Radomír Kokavec má neskutočné ruky. Toto je výsledok po 2 týždňoch a 3 dňoch. Veľké ĎAKUJEM.

Január 2019

P.F., 39 rokov
Vážený pán docent!. Pred 2 rokmi ste mi zachránili oko pred šíriacim sa BCC. V decembri minulého roka som bol nútený znovu vyhladať odbornú pomoc v San Franciscu, kde mi zdiagnostikovali nové ložisko BCC. Odporučili a ponúkli mi operáciu. Americký dermatológ a aj plastický chirurg zhodnotili Vašu prácu pri predchádzajúcej operácii ako VYNIKAJÚCU (nie je to pre američanov typické......). Preto kupujem letenku a idem k Vám.

December 2018

K.O., 43 rokov
Šťastné a pokojné prežitie Vianočných sviatkov Vám želá spokojná klientka...

Máj 2018

O.S., 53 rokov
Kamarátka bola vo Vašom Centre na zákroku a bola veľmi spokojná. Prosím Vás, našli by ste si čas a pozreli by ste sa aj na môj problém?

Február 2018

Ema 7 rokov, Erika 9 rokov
Milý pán doktor, veľmi Vám ďakujeme, že ste vyliečili ručičku našej mame.

September 2017

L.K., 48 rokov
Pán docent ste JEDNOTKA!!! Keby sa všetci doktori pozerali na problémy pacientov Vašimi očami...

Február 2017

M.K., 24 rokov
Vážený pán docent, som Vám nesmierne vďačná za Váš ľudský prístup pri riešení môjho problému. Dúfam, že sa neurazíte ak viac písať nebudem - kto pozná lepšie dnešné zdravotníctvo pochopí...

December 2016

R.F., 37 rokov
želám celému kolektívu šťastné prežitie Vianočných sviatkov. Ja som už od p. Doc. Kokavca vianočný darček dostala. Nesmierna vďaka za perfektne prevedenú operáciu

August 2016

F.M., 42 rokov
Som nesmierne prekvapený z prístupu v Centre. Po dvoch nezávislých odporúčaniach na operáciu v iných zariadeniach mi pán docent poradil skúsiť konzervatívny postup. Vyšlo to!!!! Pán docent nesmierna vďaka. Potvrdili ste mi, že sa dá pozerať na zdravotný problém aj trochu inak

Marec 2016

Z.S., 54 rokov
Pán docent urobil dokonalú prácu, už sa môžem tešiť z pekne urobenej hojacej sa jazvicky.

December 2015

A.K., 41 rokov
Dala som si vybrať znamienka. Príjemné prostredie, profesionálny prístup. Odporúčam 🙂

Október 2015

M.H., 44 rokov
Gratulujem, on má zlaté ruky, ja som tento rok po operacii obidvoch karpálov a cítim sa super, neviem čo je to tŕpnutie a bolesť rúk, ako predtým. Veľké ĎAKUJEM